web-tasarim

Kurumsal Web Tasarım

İnternette hedef müşterinizin sizi bulmasını sağlamanın birinci adımı bir web sitenizin olmasıdır. Web siteniz, ürün veya hizmetinize uygun bir şekilde tasarlanarak, hedef kitlenize sunulmalıdır. Kurumsal Web tasarım, işletmenizin kurumsal kimliğini yansıtan en güncel teknolojik alt yapı kullanılarak hazırlanmış ve profesyonel olarak dizayn edilmiş web sitesi demektir.

Web Tasarım Hizmeti, teknik bilgi, tasarım ve kullanıcı deneyimi gibi konuları bir araya getiren süreçtir. Çatak Ajans olarak web sitenizi sadece yapıp bırakmayı tercih etmiyoruz. Çünkü, her işletmenin internette bulunma amacı vardır ve bu amaca uygun yapılan siteler gerçek fayda ve dönüşümü sizlere sağlar. Ekip olarak, işinizin doğasını web sitenize yansıtmak için en iyi kurumsal web tasarım hizmetini sizlere sunmayı amaç ediniyoruz. Web tasarım sürecimizde müşterilerimize dijital pazarlama alanında danışmanlık ve internette büyüme taktikleri veriyoruz. Bir web sitenizin olması hedef kitlenizin size ulaşacağı anlamına gelmez ama arama motorlarında hedef anahtar kelimede üst sırada bulunarak, hedef kitleniz tarafından bulunan bir web sitesi olabilirsiniz. Hedef anahtar kelimede organik olarak üst sıralarda bulunmak için yapacağınız çalışmalara SEO(Arama motoru optimizasyonu) denir.  Web tasarım hizmeti sürecimizde SEO ön çalışmalarını da sizlere sunarak daha kaliteli bir siteyle web dünyasına girmenizi sağlamaktayız.

İŞİNİZİ ZİRVEYE TAŞIYIN!
  • Var olan web sitenizin geliştirilmesi ya da yenilenmesi.
  • Sunduğunuz ürün ya da hizmetlere özel web site oluşturulması.
  • Görünürlüğünüzü ve E-ticaret dönüşüm oranlarınızın arttırılması.
  • Tüm cihazlara uyumlu güncel teknolojik alt yapıya sahip bir web sitesi oluşturma.
  • Esnek alt yapı çözümleri ile ihtiyacınız olan tüm eklentilere uyumlu modüler bir site yaratma.
KOLAY YÖNETİLEBİLİR

Çağımızda kurumsal web tasarımların çoğu, site yöneticileri tarafından güncellenebilir şekilde hazırlanmaktadır. Bu web sitelerin arkasında içerik yönetim sistemi (IYS) veya Content Management System (CMS) olarak isimlendirilen programlanmış yapılar mevcuttur. Bu yazılımlarla çalışan internet siteleri halk dilinde yönetim panelli internet siteleri de denilmektedir.

Bu yazılımlara ilk sahip olma maliyetleri yüksek olsa da ilerleyen dönemlerde internet sitesinde ihtiyacınız olan güncelleme kolaylığı, hız ve maliyet avantajı sebebi ile tercih edilmektedir

MOBİL CİHAZ UYUMLULUĞU

Günümüzde mobil cihazlar hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olmayı başardı. Mobil cihazların kullanımında yaşanan bu artış sonucu masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarda internet kullanımı ikinci plana itilmiş oldu ve gelecek yıllarda da mobil cihazlar üzerinden internet kullanımının daha da artmaya devam edeceği kesin.

Çatak Ajans olarak bizlerde kurumsal web sitesinizi tasarlarken tüm mobil cihazlara uyumlu kodlama yaparak hazırlıyoruz. Bu sayede kullanıcılarımıza mükemmel bir mobil kullanım deneyimi yaşatmış oluyoruz.

SÜREÇ NASIL İŞLER?
  • İşinizin ve hizmetinizin analizini yaparız. (Toplantı)
  • İşinize en uygun temayı seçeriz. (WordPress altyapısını tercih ederiz)
  • Ön sunum sonrası müşteri tarafından gelen istekleri değerlendirerek tasarıma son şekli veririz ve taslak çalışmayı ana çalışmaya çeviririz.
  • Siteyi teslim ederiz ve müşterimize isteği olursa 2 saatlik bir WordPress panel dersi veririz.
  • İşine bağlı olarak web sitesindeki dönüşüm optimizasyonunu en iyi şekilde yapılandırırız müşterimize sadece izlemek ve takip etmek kalır.

Hemen İletişime Geç