HAKKIMIZDA

Firmamız, internette kullanıcıların davranışları bazı alınarak reklam çözümleri oluşturulmasını ve dijital reklamcılık alanı elde edilmesini sağlamaktadır. Firma olarak dijital reklamcılık alanında sizlere hizmetlerimizi sunarken her zaman en gelişmiş altyapı ile ve sorunsuz bir şekilde sunmaya dikkat ediyoruz. Firmamızda sizlere dijital reklamcılık alanında bütçe kontrolü, reklam yayımlanması ve reklamlara geri dönüşün takip edilmesi evresinde detaylı bilgi verilmektedir. Reklam verileceği noktada en önemli unsurlardan birisi; reklamdan sonra geri dönüşün takip edilmesidir. Firmamız sizlere bu noktada da bilgi verdiği için reklamlarınıza nasıl dönüş edildiğini görebilirsiniz.

Firmamız sadece dijital reklamcılık sektöründe değil aynı zamanda anket ve veri toplama alanında da sizlere hizmet vermektedir. Hizmet verdiğimiz noktada anket yapmak isteyen müşterilerimize bilgi almak istedikleri kitle ve bilgi almak istedikleri konu hakkında istedikleri imkanları sağlayabiliyoruz. Firmamızda sunulmakta olan bu hizmetlerin hepsinin diğer firmalara göre daha gelişmiş sunulduğunu ve özellikle müşteri memnuniyetine önem verildiğini görebilirsiniz.

Vizyon

Firma olarak internet üzerinden yayıncıların ve reklam veren kişilerin verimli ve hızlı bir şekilde reklamlarını vermesini ve müşterilerimizin memnun olmasını sağlama amacıyla kurulmuştur. Firmamız dijital reklam dünyasında yer alarak geniş kitlelere adını duyurmak isteyen kişilere kaliteli hizmet verdiği gibi aynı zamanda veri toplayarak bilgi edinmek isteyen kişilere de kaliteli hizmet sunmaktadır. Firmamızda bilgi toplama ve veri alma amacıyla anket toplama bölümü kurulmuştur. Anket toplama bölümümüzün de son derece kaliteli ve sorunsuz hizmet vermesi en büyük amaçlarımız arasında yer almaktadır.

Firma olarak her zaman müşterilerimizi düşünmeye dikkat ediyoruz. Müşterilerimiz reklam vereceği sırada sahip oldukları bütçeyi en verimli bir şekilde kullanmaya dikkat ediyoruz. Bilgi toplanması evresinde de firmamızın sizler için çok iyi şekilde hizmet verdiğini görebilirsiniz. Firma olarak müşterilerimize hizmet vereceğimiz sırada bilgi almak istedikleri kitleden tam olarak bilgi alınması gereken konu hakkında araştırma yapmayı da amaç olarak edinmiş durumdayız. Firma olarak müşteri memnuniyetine önem verecek derecede hizmet vermeye de dikkat ediyoruz.

Mizyon

Firma olarak en büyük misyonumuz online reklamcılık sektöründe etkinliğin maksimum seviyeye çıkmasına katkı sağlamak ve sistemimizde kurulu olan mekanizmalar sayesinde reklam verenlerle ve yayıncıların arasında ticari bir köprü oluşturarak memnuniyetin maksimum seviyeye çıkmasını sağlamaktır. Memnuniyetin yüksek olması ve yapılan işlemlerden geri dönüş alınması firmamız için çok önemli olan noktalardan birisidir. Firma olarak araştırmalar yapıldığı ve bunun için anket toplama işlemleri yapılacağı sırada da en iyi şekilde bunu gerçekleştirmeye dikkat ediyor ve ona uygun hizmet veriyoruz.

Misyonumuz içerisinde yayımlanan reklamları hem yayıncının hem de reklam verenin avantajına yürütmek çok önemli bir yere sahiptir. Bu şekilde yayıncıların reklam gelirleri yüksek olduğu gibi reklam verenlerde çok büyük meblağlar ödemeden reklamlarını verebilme imkanına sahip olmaktadır. Reklam verenler istedikleri reklam türünü istedikleri bütçe ile istedikleri süre içerisinde yayında tutabilme imkanına sahip olurlar. Çeşitli kampanyalar sunduğumuz için rahatlıkla reklamlarınızı yapabilme imkanına sahip olacaksınız. Araştırmalar ise sizin istediğiniz kitle üzerinde ve istediğiniz konularda en iyi şekilde yapılmaktadır.

Değerlerimiz

  • Tutku
  • Hesap Verebilirlik
  • Takım Çalışması
  • Doğruluk

Takımımız